Hakkımızda

2004 yılından itibaren izolasyon  sektöründeki İstanbul,Lüleburgaz,Tekirdağ,Edirne’de yerini alan Burgaz Mantolama ;  Dış cephe giydirme, iç dekorasyon, alçı, boya, fayans, peyzaj, alanında hizmet vermeye başladı.

Değişen müşteri beklentileri ve gelişen teknoloji ile beraber kendini yenileyen Burgaz Mantolama;   izolasyon  sektörü içerisinde en  çok tercih edilen  şirketleri arasında  lider olmayı  başardı.

Kendi alanında  Türkiye’nin lider firması Burgaz Mantolama   sadece Türkiye’de  değil, uluslar arası pazarda da örnek ve tercih edilen bir izolasyon  firmasıdır.

Vizyonumuz

Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Misyonumuz

Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Değerlerimiz

Mantolama sürecinde üretici firma seçimi kritik rol oynar. Bunun en önemli göstergelerinden biri üretici firmanın ürün kalitesi ve çeşitliliği, bir diğeri de sunduğu hizmetlerdir.
Burgaz Mantolama, karmaşık mantolama sürecini sıkıntısız ve olabildiğince kolay geçirebilmeniz adına satış öncesi ve satış sonrası servisleriyle sizin yanınızdadır.
Lüleburgaz, Tekirdağ, Edirne ve Trakya genelinde mantolama isteklerinizde hizmetinizdeyiz…

Projeniz mi var?

Hemen aşağıda ki bağlantıyı kullanarak uzman ekibimize ulaşabilir ve kısa süre içinde size en uygun fiyat ve proje teklifini alabilirsiniz. Burgaz Mantolama ve İnşaat Garantisi